BROKER UBEZPIECZENIOWY

   |    tel.: 61 843 9 606    |    e-mail: kancelaria@allbroker.pl
ikona
Tu jesteś: ikona Strona główna ikona Firma ikona Rola brokera
Brak zainstalowanej wtyczki FLASH.
Aby pobrać najnowszą wersję Adobe Flash Player kliknij link: Pobierz wtyczkę

Rola brokera

 Istotnym elementem rynku ubezpieczeniowego jest BROKER będący podmiotem niezależnym od zakładów ubezpieczeń, który działa jako pełnomocnik Klienta. Prowadzona przez BROKERA działalność polega na zawieraniu i wykonywaniu umów ubezpieczenia w imieniu ubezpieczającego lub na pośredniczeniu przy zawieraniu umów ubezpieczenia na rzecz ubezpieczonego. 

W swoich działaniach dokonuje on technicznych operacji związanych z lokowaniem ubezpieczeń, opracowuje warunki ubezpieczenia, projektuje polisy i uczestniczy w procesie odszkodowawczym. BROKER zajmuje się całym spektrum zagadnień ubezpieczeniowych Klienta i jest w pełni przygotowany do poprowadzenia każdego zagadnienia związanego z szeroko rozumianymi ubezpieczeniami.

Umowa ubezpieczenia aranżowana przez BROKERA zawiera dodatkowe klauzule wynikające z zaakceptowanego przez Klienta programu. W efekcie Klient otrzymuje produkt dostosowany zarówno do jego potrzeb wynikających z faktycznych zagrożeń jak i określonych parametrem opłacalności, możliwości finansowych.

Jako "adwokat" ubezpieczeniowy BROKER ponosi pełną odpowiedzialność za świadczone usługi. Każdy Klient korzystający z doradztwa znajduje dodatkowe gwarancje finansowe w polisie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej jaką posiada, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo tym, którzy mu zaufali.

ikona STRONA GŁÓWNA ikona FIRMA ikona NASZA OFERTA ikona PRACA ikona KONTAKT ikona GRUPOWE ON-LINE ikona ZGŁOŚ SZKODĘ ikona ZALOGUJ SIĘ ikona POLITYKA COOKIES
allbroker Sp. z o.o. Broker Ubezpieczeniowy - Poznań, ul. Reymonta 15/4B. Oferujemy ubezpieczenia utraty dochodu
oraz ubezpieczenia dla firm, majątkowe i komunikacyjne, OC i na życie, ubezpieczenie szpitali, ZOZ, ubezpieczenie
podmiotu leczniczego, grupowe ubezpieczenie pracownicze typu P, budowlano montażowe, gwarancje
ubezpieczeniowe, upraw rolnych, zwierząt i drobiu, obowiązkowe ubezpieczenie budynków rolnych.
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych